DRUGA KOLEJKA DRUGA WYGRANA

Kolejna kolejka ligowa za nami , w starciu z drużyną Pogoni Nowy Bytom to my okazaliśmy się lepsi pokonując ich 1:3. W meczu od początku zaznaczyliśmy naszą przewagę stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji podbramkowych lecz bardzo mała skuteczność naszych napastników spowodowała że nie potrafiliśmy zdobyć bramki. Pogoń również miała swoje sytuacje jednak poczynania obrońców i bramkarzy były tego dnia bardzo pewne więc nic z tego nie wynikało.Na przerwę schodzimy z wynikiem 0:0 , który potwierdzał poczynania chłopców na boisku. Druga połowa była bardzo podobna lecz w końcu zaczęliśmy trafiać. I tak po chwili prowadziliśmy 0:2 , jednak pod koniec meczu zaczęliśmy popełniać sporo błędów pod naszą bramką co przyniosło gospodarzom honorowego gola. Mecz kończy się jednak naszą wygraną 1:3 co pozwoliło nam wskoczyć na 2 pozycję w tabeli ligowej z 6 punktami na koncie. Na pochwałę zasługuje Jeremiasz Liżewski który to pięknym strzałem z prawie 18 metrów ustalił wynik spotkania. Brawa dla drużyny bo wykonali kawał dobrej pracy rozgrywając bardzo dobry mecz , należy pamiętać jednak że w dalszym ciągu przed naszymi pociechami bardzo dużo pracy z trenerami. Powodzenia już w czwartek w potyczce z Rozwojem Katowice.